שינוים ועדכונים של פייסבוק בנוגע לוידאו


אם עד עכשיו ניסינו תמיד להכניס כתוביות לסרטים כי ידענו שאנשים לא מפעילים את הסאונד לכל סרט בפייסבוק, משומה החברים של צוקרברג חושבים שזה הרבה יותר מועיל ונעים כשהסאונד יתחיל אוטומטית. למה? כי פייסבוק זה האלוהים החדש?

בכל מקרה, פייסבוק אמרו שבניסוי שהם עשו בנושא (החל מחודש אוגוסט) הם קיבלו תגובות חיוביות. הם כנראה היו שיכורים.

אז בקרוב הסאונד בסרטונים יתחיל בלי שנבקש. אבל אל תדאגו, הסאונד לא יופיע בבת אחת בפול ווליום אלא יתעצם לאט לאט, וכך גם יעלם כשתחלפו על פני הוידאו.

לשמחתנו נוכל לבטל את האפשרות של הסאונד לגמרי בהגדרות האפליקציה.

שינוי נוסף הוא תצוגת הוידאו. סרטונים שצולמו לאורך/גובה, יקבלו תצוגה גדולה יותר על המסך. כלומר זה יראה כאילו אתם צופים ישירות בוידאו על מסך מלא ולא בפיד של פייסבוק. נחמד.

אם עד היום אנשים ביקשו מאיתנו לצלם לרוחב, כי ככה מצלמים וידאו, אז פייסבוק אומרת לנו "הפוך גוטה, הפוך". כרגע המקום היחיד שלא אוהב סרטונים לאורך/גובה זה שידור בטלוויזיה.

השוס בעדכון האחרון (ממש כתבתי 'שוס'?!?) הוא האפשרות להקטין את חלון הוידאו בעודכם ממשיכים לגלול בפייסבוק. למשתמשי אנדרויד זה אפילו טוב יותר כי תוכלו לצאת בכלל מהאפליקציה והוידאו ימשיך להתנגן בחלון המוקטן. משתמשי אייפון יסבלו כמו בכל דבר אחר J.

צוקי הודיע שהם עובדים על אפליקציה לטלוויזיה חכמה + אפל טיוי של וידאו פייסבוק. כמו שהם הוציאו את המסנג'ר לאפליקציה חיצונית, ככה הם רוצים לעשות לוידאו.

זה הצעד האסטרטגי הגדול הראשון במלחמה של פייסבוק ביו-טיוב.

יאללה, שבו חופשי.

נ.ב בקטנה: אם עדיין לא שמתם לב, סרטוני וידאו מעל 12-15 שניות מקבלים פחות חשיפה. למה? כי צוקרברג מנסה לחנך אותנו ל'קצר וקולע'. אבל זו לא ההודעה שפייסבוק שחררו לעיתונות.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square